Home / Glassiano Dust Proof LED TV Cover for 32 inch LED - GILED43SA40(Multicolor)
Image
Glassiano Dust Proof LED TV Cover for 32 inch LED - GILED43SA40(Multicolor)
Our Trustworthy local partners get you the best price within 24 hrs.
Free Next Day Delivery   Lowest price gurantee
Product Details
Sales Package: "LED TV Cover for 32 inch LG 32LH576D Smart LED IPS"
Brand: "Glassiano"
Model Name: "Dust Proof LED TV Cover"
Designed For: "LED"
Maximum Display Size: "32 inch"
Material: "PVC"
Water Resistant: "Yes"
Washable: "Yes"
Model Number: "GILED43SA40"
Color: "Multicolor"
Width: "40 inch"
Height: "26 inch"
Depth: "4 inch"